Bestie mają wielkie apetyty

Bestie mają wielkie apetyty
środa, 26 wrzesień 2018
kategoria: ciekawostki
Białostocka drużyna szczypiorniaka Bestios pokazała, że ma ducha do walki. Po ubiegłorocznym spadku do III ligi, powraca do gry w II i na starcie sezonu wygrywa Turniej Prezydenta Miasta Białegostoku w Piłce Ręcznej. Rozbudziło to nadzieje i apetyty przed rozgrywkami ligowymi, które ruszają w sobotę.

Czteromeczowy turniej, zorganizowany z okazji 100-lecia piłki ręcznej w Polsce, odbył się 8 września w Szkole Podstawowej nr 50 w Białymstoku. Drużyna Bestios rozegrała dwa spotkania. Pierwsze, bardzo emocjonujący z zespołem SPR Nowe Piekuty. Do przerwy utrzymywał się remis 11:11, ale ostatecznie białostoczanie pokonali rywali 25 : 19. Jest to o tyle ważne zwycięstwo, że team z Nowych Piekut będzie pierwszym przeciwnikiem Bestii w rozgrywkach ligowych. Drugi Mecz z TS Siemiatycze był niezwykle wyrównany i zakończył się jednopunktową przewagą Bestios – 18 : 17.

Były to pierwsze zawody rozegrane pod wodzą nowego trenera Mateusza Antoniaka, który został zatrudniony na sezon 2018/2019 i poprowadzi Bestie podczas II- ligowego meczu w sobotę.

- Podczas turniejowych spotkań widać było, że atmosfera w ekipie jest dobra, zawodnicy zmotywowani, relacje z trenerem bardzo partnerskie. Jego spokój, opanowanie i fachowość udzieliła się wszystkim – zauważa Marek Porycki, prezes klubu Bestios.

Zarząd klubu wprowadził w tym sezonie także wiele innych zmian. Opracował plan strategiczny dla drużyny na lata 2018 – 2024. Zakłada on intensywny rozwój sportowy, usprawnienie marketingu i organizacji, stabilizację finansową, w tym rozpoczęcie nowych inwestycji.

- To na razie wizja, ale chcemy ją skutecznie, małymi kroczkami wdrażać w życie - mówi prezes Porycki. – W żołnierskich słowach plan jest taki: w tym roku rozegrać serię znakomitych spotkań w II lidze, w przyszłym ją wygrać i dostać się do I ligi. Przez dwa kolejne sezony utrzymać się w niej, a potem, cóż… ekstraklasa!

Na razie podczas towarzyskich meczy piłkarze docierają się z trenerem, a zarząd sprawdza się w kwestiach organizacyjnych, takich jak np. szkolenia, dekoracja i przygotowanie sali, współpraca z kibicami, promocja.

- Stajemy się przez to wiarygodnym partnerem i mamy nadziej sprostać oczekiwaniom członków oraz kibiców – dodaje Marek Porycki. - Potrzebowaliśmy kompleksowej zmiany działania po to, aby pokazać wszystkim, że jesteśmy stabilnym, godnym zaufania klubem.

Pierwsze tegoroczne spotkanie w II lidze Bestios rozegrali w sobotę, 15 września o godz. 17.00 w Szkole Podstawowej nr 50 w Białymstoku. Wstęp był bezpłatny.


Informację dostarczyła
Agencja Publicum
tel. 501035853
e-mail: pr@publicum.pl

Darmowe ogłoszenia

Naturalny krem głęboko nawilżający i ...

Naturalny krem głęboko nawilżający i odżywczy przeznaczony jest dla skóry z tendencją do przesuszania. Intensywnie ...

Garaż blaszany drewnopodobny, blaszak...

Firma PerfektBlach istnieje na rynku od 2004 r. Dzięki dobrej organizacji firmy oraz ciężkiej pracy zespołu doświadcz...

Najlepsza restauracja na Mokotowie – ...

Będąc lub mieszkając w stolicy, zastanawiamy się często „gdzie można dobrze zjeść” licząc na to, że restauracja w W...

Pracownik Centrum Ogrodniczego, Holandia

Do obowiązków pracownika będzie należało sadzenie, przycinanie i pielęgnacja drzewek i krzewów. Praca w polu oraz w ...

Praca przy kwiatach – Gerbery, Holand...

Wszelkie prace związane ze zbiorem, pielęgnacją i przygotowaniem do sprzedaży kwiatów - Gerberów Wymagania: - mo...

Przejdź do serwisu: Ogłoszenia drobne

Katalog stron

ProfMet Plock - namioty, zastawk...

Namioty na stelażu przeznaczone są dla ekip remontowych: energetyki, wodociągów, telekomunikacji, gazownictwa ...

pomoc-drogowa-domino.pl - całodo...

Nasza firma oferuje swoje usługi w zakresie całodobowej pomocy drogowej w Kielcach. Z nami załatwisz wszystko sp...

Ceramika z logo

Firma Printcup zajmuje się znakowaniem ceramiki (kubków, szklanek, kieliszków, filiżanek, kufli). Stosujemy w...

TWP - Trak Way Panel - drogi i p...

Trak Way Panel - zajmujemy się budową dróg i placów tymczasowych. Drogi i place tymczasowe to najlepsze rozwiąza...

Apolinarski – firma ogólnobudowl...

Apolinarski – firma ogólnobudowlana – zajmujemy się budową silosów na kukurydzę Kościan Leszno Śmigiel, budowa s...

Przejdź do serwisu: Katalog stron

Baza firm

TORFBUD

Od ponad dwóch dekad zajmujemy się serwisowaniem wag, a obecnie jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy AXIS. Jako nieliczni na...

Sapro Engineering

Spółka jawna Sapro Engineering daje ci możliwość zakupu rewelacyjnych produktów budowlanych z zakresu fotowoltaiki, instalacji grzewc...

M8 Production House

M8 Production House to firma działająca na terenie Warszawy, ale obsługująca klientów z całego kraju. Wykonuje przede wszystkim niest...

Yoko Design

Jesteśmy studiem graficznym prowadzącym swój własny sklep internetowy z autorskimi grafikami w postaci naklejek na ścianę oraz plakatów...

Kancelaria Prawna Res Cogitans Sp. z o.o.

Res Cogitans to kancelaria adwokacka, która obsługuje klientów indywidualnych oraz biznesowych w Gdyni, Wejherowie oraz Gdańsku. Radca pr...

Przejdź do serwisu: Baza firm

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs