Bestie mają wielkie apetyty

Bestie mają wielkie apetyty
środa, 26 wrzesień 2018
kategoria: ciekawostki
Białostocka drużyna szczypiorniaka Bestios pokazała, że ma ducha do walki. Po ubiegłorocznym spadku do III ligi, powraca do gry w II i na starcie sezonu wygrywa Turniej Prezydenta Miasta Białegostoku w Piłce Ręcznej. Rozbudziło to nadzieje i apetyty przed rozgrywkami ligowymi, które ruszają w sobotę.

Czteromeczowy turniej, zorganizowany z okazji 100-lecia piłki ręcznej w Polsce, odbył się 8 września w Szkole Podstawowej nr 50 w Białymstoku. Drużyna Bestios rozegrała dwa spotkania. Pierwsze, bardzo emocjonujący z zespołem SPR Nowe Piekuty. Do przerwy utrzymywał się remis 11:11, ale ostatecznie białostoczanie pokonali rywali 25 : 19. Jest to o tyle ważne zwycięstwo, że team z Nowych Piekut będzie pierwszym przeciwnikiem Bestii w rozgrywkach ligowych. Drugi Mecz z TS Siemiatycze był niezwykle wyrównany i zakończył się jednopunktową przewagą Bestios – 18 : 17.

Były to pierwsze zawody rozegrane pod wodzą nowego trenera Mateusza Antoniaka, który został zatrudniony na sezon 2018/2019 i poprowadzi Bestie podczas II- ligowego meczu w sobotę.

- Podczas turniejowych spotkań widać było, że atmosfera w ekipie jest dobra, zawodnicy zmotywowani, relacje z trenerem bardzo partnerskie. Jego spokój, opanowanie i fachowość udzieliła się wszystkim – zauważa Marek Porycki, prezes klubu Bestios.

Zarząd klubu wprowadził w tym sezonie także wiele innych zmian. Opracował plan strategiczny dla drużyny na lata 2018 – 2024. Zakłada on intensywny rozwój sportowy, usprawnienie marketingu i organizacji, stabilizację finansową, w tym rozpoczęcie nowych inwestycji.

- To na razie wizja, ale chcemy ją skutecznie, małymi kroczkami wdrażać w życie - mówi prezes Porycki. – W żołnierskich słowach plan jest taki: w tym roku rozegrać serię znakomitych spotkań w II lidze, w przyszłym ją wygrać i dostać się do I ligi. Przez dwa kolejne sezony utrzymać się w niej, a potem, cóż… ekstraklasa!

Na razie podczas towarzyskich meczy piłkarze docierają się z trenerem, a zarząd sprawdza się w kwestiach organizacyjnych, takich jak np. szkolenia, dekoracja i przygotowanie sali, współpraca z kibicami, promocja.

- Stajemy się przez to wiarygodnym partnerem i mamy nadziej sprostać oczekiwaniom członków oraz kibiców – dodaje Marek Porycki. - Potrzebowaliśmy kompleksowej zmiany działania po to, aby pokazać wszystkim, że jesteśmy stabilnym, godnym zaufania klubem.

Pierwsze tegoroczne spotkanie w II lidze Bestios rozegrali w sobotę, 15 września o godz. 17.00 w Szkole Podstawowej nr 50 w Białymstoku. Wstęp był bezpłatny.


Informację dostarczyła
Agencja Publicum
tel. 501035853
e-mail: pr@publicum.pl

Darmowe ogłoszenia

Jesień w restauracji Akademia

Restauracja Akademia, jedna z najlepszych restauracji w Warszawie zaprasza na spróbowanie specjalnie przygotowanego...

Garaż blaszany, kojce dla psów, hala ...

PerfektBlach istnieje na rynku od 2004 r. i jesteśmy producentem lekkich konstrukcji stalowych m.in. * garaży bla...

Rejestratorka Medyczna

Szkoła BLUE Education oferuje kurs na Rejestratorkę/Rejestratora Medyczną/Medycznego! Zajęcia trwają 2 semestry (1 ...

WSPÓŁPRACA EKOLOGICZNA FIRM OBSŁUGA F...

Obowiązki środowiskowe firm różnią się w zależności od rodzaju prowadzonej działalności gospodarczej, zakresu oddział...

Nowe super oferty dla specjalistów w ...

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pr...

Przejdź do serwisu: Ogłoszenia drobne

Katalog stron

elektryk Wodzisław Śląski

Młoda Firma z 15-letnim doświadczeniem, oferuje usługi w zakresie: wykonania instalacji elektrycznej w nowych ...

firma sprzątająca zamość

Nasza firma sprzątająca to nowoczesne rozwiązania i indywidualne podejście do klienta! Łatwy i szybki kontakt,...

Listwy przypodłogowe dębowe z li...

Chcemy przedstawić Państwu ofertę listew przypodłogowych dębowych. Jako producent i bezpośredni dystrybutor po...

www.LostRoom.pl | Escape Room | ...

Lost Room to escape room mieszczący się w centrum Krakowa, oferujący popularną zabawę w escape game. Każdy pokój...

Winam Claims Odszkodowania Powyp...

Dochodzenie odszkodowań to nasza specjalność. Nasi doświadczeni prawnicy pomogą Ci nie tylko w uzyskaniu odszk...

Przejdź do serwisu: Katalog stron

Baza firm

BIURO KAMIENICA SP. Z O.O.

Każdy przedsiębiorca, który szuka biura do swojej firmy powinien jak najbardziej zdecydować się na naszą ofertę. Można w ten sposób bar...

MK Gadgets Sp. z o.o.

Nasze przypinki mogą stanowić oryginalną promocję dla Twojej firmy. Wszystko za sprawą doskonałej jakości produkcji, która uwzględnia u...

Tms Serwis Tomasz Sobczak

Każde urządzenie gospodarstwa domowego jest w stanie posłużyć przez znacznie dłuższy czas. Nasza oferta na naprawy sprzętów AGD powoduj...

SERWIS POZIOM 3

SERWIS POZIOM 3 to działalność, która zapewnia pomoc w naprawieniu sprzętu elektronicznego. Można powiedzieć, że nie ma mowy o żadnych ...

MEDILIFE Health & Care

Nasze centrum medyczne działa na terenie Warszawy i jest gwarancją otrzymania profesjonalnej pomocy w bardzo wielu sytuacjach. Serdeczn...

Przejdź do serwisu: Baza firm

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs